Back To the Future, 2013, Bartosz Banach w BSA Pro Tour!

Miło jest mi poinformować, że Bartosz Banach w sezonie 2013 będzie reprezentował barwy grupy kolarskiej BIKE SPORT ASSOCIATION PRO TOUR.

Ostatnio pojawiło się na naszej stronie kilka artykułów z lat ubiegłych kiedy rozpoczynaliśmy swoją przygodę z kolarstwem górskim. Fajnie jest powspominać stare czasy, ale przyjemniejszą sprawą jest spojrzenie w przyszłość, wyznaczanie sobie nowych celów i dążenie do realizacji sportowych marzeń.

Dzięki podpisaniu kontraktu z grupą BSA PRO TOUR, niektóre z nich mogą się spełnić. Bartosz będzie miał możliwość, co było najważniejszą sprawą, ścigania się na wyścigach najwyższej rangi z cyklu UCI MTB MARATHON SERIES.

bsa

Pierwszą odsłoną zagranicznych wojaży będzie wyścig z serii UCI MTB Maraton Series w Roc Laissagais, Francja, który odbędzie się 7 kwietnia zaraz po zgrupowaniu na wybrzeżu Costa Blanca. W Polsce zaplanowany jest atak na zwycięstwo w generalce Pucharu Polski. Do realizacji wyżej wymienionych zadań posłuży włoska maszyna ze stajni WHISTLE. Będzie to najwyższy model na kołach 29 calowych, MOJAG 29. Więcej szczegółów w następnym artykule.

whistle

 

Robert Banach