FILOZOFIA TRENINGU

Kolarstwo górskie oraz triathlon to nasza pasja i sposób na życie. W tych niezwykle trudnych dyscyplinach nie poradzilibyśmy sobie tak dobrze, gdyby nie odpowiednie przygotowanie.

Przez lata naszych karier sportowych mieliśmy i wciąż mamy okazję obcowania, trenowania, współpracowania i ścigania się z najlepszymi w kraju i na świecie specjalistami w tej dziedzinie. To unikatowe doświadczenie, podparte solidną, wciąż zgłębianą wiedzą specjalistyczną pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod treningowych.

Nauczyło to nas także jednej, niezwykle istotnej rzeczy. Każdy człowiek jest inny: mamy różne organizmy, inne osobowości, odmienne style życia. Podobnie różnorodne powinno być podejście do treningu zawodników. Twój trening musi być dostosowany do Twoich możliwości i predyspozycji.

NIE MA JEDNEJ DROGI DO CELU!

Bardzo ważne jest dla nas podejście indywidualne i dobry kontakt z prowadzonymi przez nas zawodnikami. Daj się poznać, powiedz co chcesz osiągnąć, a my pokażemy Ci drogę. Twoją własną drogę.

Jeśli tu trafiłeś, to na pewno już o tym wiesz, że uprawianie kolarstwa czy triathlonu to ciężka praca. Jednak trening nie może być dla Ciebie karą. Parafrazując słynnego amerykańskiego trenera biegaczy Arthur Lydiarda: masz trenować, a nie się katować!
Gwarantujemy Ci, że podejmując współpracę z nami, osiągniesz
wysoką formę sportową, osiągniesz swoje cele a przy tym wszystkim zachowasz dobre zdrowie i samopoczucie.

Masz pytania? Napisz do nas!
robert@banachbrothers.pl
bartosz@banachbrothers.pl