1000 w pionie!

Zapraszam wszystkich chętnych na niedzielny trening, który będzie poprowadzony w innej formule niż dotychczasowe spotkania.

Celem naszej jazdy będzie wyzwanie, pokonanie 1000 metrów w pionie, suma przewyższeń wszystkich podjazdów w mniej niż 2 godziny 30 minut! Zaczynamy tradycyjnie o 10.00 na końcu ul.Abrahama. Zdobycie wszystkich szczytów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego rozpocznie przejazd grupy “300” która na pierwszej zmianie przeprowadzi wszystkich przez 300 metrów w pionie ciekawymi podjazdami w TPK.

 

 

zbirka

 

 

Ten etap przeznaczony jest dla wszystkich uczestników a będą go prowadziły osoby początkujące, przecinaki jadą z tyłu i rozgrzewają silnik bo później tempo będzie podkręcane. Szybkość jazdy dostosowane zostanie do grupy początkującej. Kolejny etap prowadzi grupa średniozaawansowana “600”. Średniaki przejmują pałeczkę i narzucają mocniejsze tempo, podjazdy też będą bardziej wymagające. Zawodnicy z grupy “300” mogą próbować dotrzymać kroku lub przybić piątkę i pojechać do domu. Kiedy grupa “600” pokona drugie 300 metrów w pionie, cykamy fotę i jedziemy ostatni etap. Będzie szybciej i stromiej a czasu coraz mniej. Tylko 150 minut na pokonanie okrągłego tysiaczka.

 

 

Przyjedź, sprawdź się, pokonaj 300, 600 lub 1000 w PIONIE! 

 

 

Robert Banach