Jakub Solarski rozpoczął sezon od wysokiego miejsca na najdłuższym dystansie w MTB Garmin Series. 13 miejsce wśród zawodników startujących na najdłuższym dystansie jest niezłym wynikiem jak na pierwszy start w sezonie. Na kolejnej edycji minimum oczko wyżej. W kategorii M30 Kuba zajmuje 10 m-ce w generalce.

14 miejsce zajął Piotr Morawski na krótszym dystansie. Piotr był trochę zmęczony po sobotnim starcie, popełnił błąd na pierwszym podjeździe, który pociągnął za sobą kolejne potknięcia. Sportowa złość musi przełożyć się na lepsze wyniki w kolejnych startach, bo Piotra stać na pierwszą dziesiątkę i miejsce na pudle w swojej kategorii.

26 miejsca zajął Marek Bielowicz i 11 w kategorii M30. Celem Marka jest awans do pierwszej dziesiątki w M30 i pierwsza dwudziestka na II edycji w Kolbudach :-).

Piotr Przestrzelski startując z II sektora wywalczył upragnione miejsce w pierwszym sektorze na kolejnej edycji. Piotr zajął 48 miejsce Open i 13 w kategorii. Może było by lepiej gdyby nie pomyłka i zaciągnięcie ręcznego po przejechaniu przez balon startowy. Balon z linią mety był ciut dalej o czym część zawodników nie wiedziała.

Ryszard Banach wybrał start w Pelplinie zdecydowanie wygrywając najstarszą kategorię na najdłuższym dystansie.